Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc

Zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc – dlaczego to dobry pomysł i jakie wybrać?

Zestawy prezentowe dla pracowników. Święto Wielkanocy to magiczny czas dla większości z nas. Przygotowania do świąt wprawiają w dobry nastrój, a otrzymywanie prezentów jest prawdziwą przyjemnością. Właśnie dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na przygotowanie prezentów dla pracowników. Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Jak wybrać najlepszy prezent na taką sytuację oraz kiedy go przekazać? Spersonalizowany zestaw z dowolną grafiką na opakowaniu? Zapraszamy do odpowiedzi na te pytania poniżej.

Dlaczego zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc to idealny pomysł?

Prezenty kojarzą się nam z jednymi z najmilszych chwil w życiu. Dlaczego? To niewerbalne okazanie drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Bardzo często w taki sposób pokazujemy nasze uznanie i wdzięczność. Ta sama zasada tyczy się prowadzenia firmy. Dodatkowo prezenty w biznesie to element budowania pozytywnych relacji, a także kształtowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Co to oznacza w praktyce? Pracownicy, którzy otrzymują upominki świąteczne, znacznie lepiej oceniają swojego pracodawcę, czują się o wiele bardziej docenieni i zmotywowani, a także lepiej odbierają natłok pracy związany z ciężkim, przedświątecznym okresem. Zobaczenie szczerego uśmiechu w podzięce za podarunek jest niebywałym doświadczeniem.

Obdarowanie pracowników zestawami prezentowymi na Wielkanoc zdecydowanie jest bardzo miłym gestem. Często zastanawiamy się jak zbudować dobre relacje w firmie, właśnie taka okazja jest wręcz sprawdzianem dla zespołu, czy wspólnymi siłami są w stanie przetrwać świąteczną nawałnicę obowiązków. Zestawy prezentowe bezkompromisowo poprawiają efektywność pracy w firmie, ponieważ oddziałują na ludzki umysł poprzez dopływ hormonów szczęścia, czyli endorfin, co bardzo mocno przekłada się na wspomnianą efektywność.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy upominki z linii “Złap Zajączka”. Są to obfite paczki, wypełnione po brzegi najlepszymi, aromatycznymi produktami, które ucieszą oko i żołądek. Są także odpowiedzią na potrzebę dopasowania barwy prezentu do koloru danej firmy. W linii znajdziecie zatem zestawy prezentowe w odcieniach koloru żółtego, zielonego oraz kolorami natury.

Zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc są najkorzystniejszą formą premiowania! Dlaczego?

W przeciwieństwie do premii gotówkowej, obdarowują pracowników zestawami prezentowymi możemy odliczyć je od podatku. TAK! Nie dość, że pracownicy poczują się wyjątkowo docenieni za prace w ciężki okres przedświąteczny, to dla pracodawcy jest to ogromna oszczędność kosztów, więc dlaczego by nie skorzystać?

 

 

Jak wybrać zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc?

Dobór odpowiednich prezentów może wydawać się skomplikowany. Dlatego przychodzimy z pomocą. Na początku najważniejsze będzie odpowiedzieć sobie na te trzy pytania:

 • Jakim budżetem dysponuję?
 • Ile osób zatrudniam? (Czy są to kobiety czy mężczyźni?)
 • Jakie produkty preferuje? Polskie czy zagraniczne?

W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane zestawy prezentowe, zależnie od upodobań cenowych, płci, czy ogólnych predyspozycji smakowych.

Słodycze? Dokładnie tak, znacie kogoś kto odmówi słodkości? Są to jedne z najbardziej uniwersalnych upominków, dopasowane idealnie niezależnie od płci. W naszych zestawach prezentowych, znajdziecie wyśmienite i niespotykane na co dzień słodkości, które idealnie dopełniają upominek. W naszych zestawach Wielkanocnych znajdziecie również więcej niż zwykłe słodycze, oferujemy w gamie naszych produktów prawdziwe, polskie wytwory z manufaktury czekolady. Wyśmienita czekolada, w której można zakochać się od pierwszego kawałka. Różnica między tym co znacie, a czego możecie doświadczyć jest zniewalająca.

Na nasze zestawy składają się wysokiej jakości alkohole dopasowane do wyżej wspomnianych nieprzeciętnych, ale pysznych słodkości. Jednak słodycze musimy przerzucić na drugi plan, bo to wspomniany alkohol jako pierwszy rzuca się w oczy. Podczas Wielkanocnej biesiady, dzięki dobrze dobranemu alkoholowi, każdy z naszych pracowników może podnieść Wielkanocną chwilę o poziom wyżej. Co więcej, to właśnie alkohol jest tym, który jako pierwszy rzuca nam się w oczy po otwarciu prezentu.

Podczas świąt Wielkiej Nocy dobrym pomysłem na trunek w zestawie prezentowym będzie taki, który jest najbardziej uniwersalny. Alkohol, który na pewno zawita na stołach pracowników to między innymi likier oraz wino. Dlatego właśnie szukając najbardziej uniwersalnego zestawu prezentowego na Wielkanoc dla pracowników proponujemy zestawy prezentowe z winem lub z likierem. Takie alkohole w zestawie prezentowym na Wielkanoc szczególnie nadadzą się dla kobiet.

  ZESTAW PREZENTOWY MIODOWE LATO              ZESTAW PREZENTOWY POD KOGUTEM       
       Zestaw prezentowy na wielkanoc 2023                                                zestaw prezentowy na wielkanoc z whisky
    ZESTAW PREZENTOWY ZŁOTY ZAJĄC                  ZESTAW PREZENTOWY KRÓLEWSKA PARA

           zestaw prezentowy na wielkanoc                                           zestaw prezentowy na wielkanoc

Bardziej kunsztowne, wyrafinowane zestawy prezentowe na Wielkanoc takie jak z Whisky czy Wódką idealnie wpasują się dla mężczyzn.

Whisky. Ten alkohol w formie prezentu nigdy nie wychodzi z mody. Pozostaje jedynie pytanie. Jaką whisky wybrać? Jest to trunek specyficzny, nie bójmy się słowa, ekskluzywny, w związku z tym obdarowany pracownik także poczuje się wyjątkowo. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pracodawców stworzyliśmy zestawy prezentowe na Wielkanoc dla pracowników, między innymi z polską Whisky J.A. Baczewski, która pięknie prezentuje się w zestawie prezentowym. Jest to whisky, która od niedawna podbija sera Polaków. J.A. Baczewski w nowej odsłonie zyskała świeżość i elegancki design. Whisky zabutelkowana w nową elegancką karafkę nawiązującą kształtem do przedwojennej butelki. Od poprzedniego wydania różni się zawartością alkoholu, tym razem nalana z mocą 43%. Whisky Baczewski charakteryzuje się słodkawym, delikatnym aromatem co idealnie wkomponuje się w Wielkanocną ucztę.

—> Zestaw prezentowy na Wielkanoc dla pracownika z whisky J.A. Baczewski

Poza “Baczewskim” stworzyliśmy zestaw z whisky, który jest bardziej budżetowy. Whisky Highlander to doskonała whisky, która swój bogaty smak zawdzięcza minimum trzyletniemu leżakowaniu w dębowych beczkach. Trunek ten jest wytwarzany w tradycyjny sposób z najlepszej jakości składników, dzięki czemu cieszy się szlachetnym, bursztynowym kolorem i słodko wytrawnym smakiem. Pomimo swojej niskiej ceny, idealnie nadaje się do degustowania w domowym zaciszu, jak i z rodziną podczas świąt Wielkiej Nocy.

—> Zestaw prezentowy na Wielkanoc dla pracownika z whisky Higlnader.

 

ZESTAW PREZENTOWY WIELKANOC U BACZEWSKIEGO

A co jeśli szukamy czegoś klasycznego? Tak, wódka! Ona też posiada swoje ekskluzywne ja. Także posiada w sobie wysoką uniwersalność, ponieważ prawie na każdym Wielkanocnym stole trunek ten zawita. Dzięki podarunkowi, który zawiera właśnie ten alkohol dodatkowo zostanie owiany dobrym słowem o pracodawcy podczas Wielkanocnej biesiady. Czy nie na tym nam właśnie zależy? Dzięki temu możemy mieć pewność, że zestaw prezentowy z wódką dla pracownika bez względu na płeć jest dobrym pomysłem. Kwestia jedynie tyczy się tego, czy wybrać wódkę smakową czy czystą. Odpowiedź jest dość prosta. Proponujemy dla pań wybrać wódkę smakową, ponieważ jest ona lżejsza, a dla panów wódkę czystą. Oba te trunki dobrze wspomagają trawienie, co jest ważne podczas obfitego obiadu w czasie tego święta.

ZESTAW PREZENTOWY GDY ZAPIEJE KOGUT                 ZESTAW PREZENTOWY ZŁOTE JAJO

                        

ZESTAW PREZENTOWY BOCIANIE GNIAZDO                 ZESTAW PREZENTOWY ZIELONO MI

                                         

A co jeśli nasz pracownik nie preferuje alkoholu? Na takie pytanie również przygotowaliśmy odpowiedź. Bezkompromisowo proponujemy Zestaw Prezentowy “Wielkanoc po Polsku”, który jest częścią naszej wielkanocnej linii prezentowej pt. “Złap Zajączka”! Ten klimatyczny set wyróżnia piękne eko pudełko w naturalnym klimacie. Kolor eko tektury z iście świąteczną dekoracją wprowadza w przyjemny nastrój obdarowywania i związanych z tym rytuałem pozytywnych emocji. Każdy prezent przewiązany jest naturalną rafią w kolorze odpowiadającym skrywanej zawartości. Dziki tarty chrzan, Ćwikła z chrzanem oraz wyśmienita i aromatyczna kawa ziarnista marki Piwnica Polska są idealnymi kandydatami na Wielkanocny stół. Marka ta łączy to co najlepsze, jakość składników oraz serce, które oddają swoim produktom. Do tego Żur Staropolski na naturalnym zakwasie z polskim zbożem, na pewno każda gospodyni ucieszy się z takiego podarunku. Możliwość poczęstowania gości najlepszej jakości produktami sprawi radość, jakiej dotąd nie znały.

ZESTAW PREZENTOWY CZEKOLADOWY CHOPIN

zestaw prezentowy na wielkanoc

Kiedy najlepiej wręczyć zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc?

Prowadząc własny biznes oraz chcąc obdarować swoich pracowników, możesz zastanawiać się, jaki czas jest najlepszy na wręczanie podarunków. Czy zrobić to tuż przed świętami, a może wcześniej? Idealny czas na przekazanie prezentów Wielkanocnych pracownikom przypada mniej więcej na około 8 – 10 dni przed świętami. Dobrze jest, aby nie był to ten sam tydzień, w którym przypada Wielkanoc. Dlaczego? Okres ten potrafi być mimo wszystko stresujący ze względu na natłok obowiązków domowych, sprzątanie, gotowanie, większość z nas to wszystko wykonuje wieczorami, co niepotrzebnie powoduje nerwy oraz stres.

Jesteśmy pewni, że w tym momencie pojawia się kolejne pytanie. Podczas jakiej okoliczności wręczyć prezenty świąteczne osobom zatrudnionym w Twojej firmie? Najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizować krótkie lub dłuższe spotkanie z całym zespołem, to już zależy od potrzeby, jak długie ono będzie. Podczas takiego wydarzenia będziecie mogli porozmawiać nie tylko o obowiązkach służbowych, ale także zintegrować się przy pysznym cieście, czy też przy świątecznym cateringu.

Personalizowane zestawy prezentowe dla pracowników na Wielkanoc

Możesz sprawić, że zestawy prezentowe na Wielkanoc dla pracowników, będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia projektu, który zostanie umieszczony na opakowaniu, na wstążce czy naklejce. Dosłownie Twoje marzenie w dowolnym formacie, ponieważ w naszej ofercie dostępne jest również stworzenie dowolnej grafiki zależnie od potrzeb!

Spersonalizowany upominek zyskuje na wartości oraz może bardziej wyrazić nasze intencje. Wysokiej jakości nadruk jest lekko wypukły oraz błyszczący, a to wszystko możliwe dzięki najwyższej technologii nadruku UV. Pięknie mieniąca się personalizacja, nada prezentowi niepowtarzalnej formy, która sprawi zachwyt oraz uśmiech na twarzy każdego pracownika.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw , aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

 • Twoje logo na wstążce
 • Twoje logo na naklejce
 • Twoje marzenie w wybranym formacie…

 

CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT NA WIELKANOC? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA WIELKANOC, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

2 Comments

 • Post Author
  Adrian
  Posted 3 marca 2022 at 08:32

  Super artykuł, idealna propozycja zamiast premii gotówkowej. Konkretna oszczędność!

  • Kamila
   Posted 4 marca 2022 at 12:31

   Bardzo przydatny artykuł i piękne zestawy

Leave a comment

Go to Top