Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zestawy prezentowe dla pracowników – jak to robimy?

Zestawy prezentowe dla pracowników – jak to robimy. Zestawy prezentowe dla pracowników i firm to misja Prezentujemy Lepiej! Jak to robimy i dlaczego Prezentujemy Lepiej, lepiej niż inni? Pokażemy i opowiemy Wam o tym na przykładzie naszej realizacji z ostatnich dni.

Jedna z polskich firm, poszukujących upominków dla swojego personelu z okazji jubileuszu organizacji, wpisała w Google: “zestawy prezentowe dla pracowników” i… pojawiliśmy się my! Spośród szerokiej i różnorodnej oferty zestawów, właściciel firmy wybrał szybko swojego faworyta. Zestawy prezentowe dla pracowników są bowiem w naszym katalogu produktów doskonale skategoryzowane, można je także przefiltrować ze względu na rodzaj opakowania, kolor kompozycji i cenę. Dzięki temu łatwo dokonać pierwszej, trafnej selekcji i wybrać swój top zestaw, czyli najlepszego z najlepszych.

Tym razem padło na czerwono czarny box o nazwie Aver, Zestawy prezentowe dla pracowników w kolorystyce czerni i czerwieni to bardzo częsty wybór. Po pierwsze ze względu na uniwersalność (pasują dla kobiet i mężczyzn). Po drugie ze względy na elegancję obu barw, a także pozytywne konotacje związane ze świętami Bożego Narodzenia i uroczystymi okazjami.

Klient postawił na zestaw z karafką, gdyż jest to element upominku, który zostanie na długo z obdarowywaną osobą i jest czymś bardzo praktycznym.

Zestawy prezentowe dla pracowników

Zestaw prezentowy Aver, to prawdziwie pańska uczta smaków. Kto z Was nie skusiłby się na suty zestaw upominkowy z pyszną whisky oraz słodkościami. Taki podarunek szczególnie ucieszy fanów dobrej whisky, którzy może nie mieli jeszcze okazji spróbować trunku tej marki. Poza dobry alkoholem nasz zestaw Aver kryje w sobie unikatową karafkę do whisky w pojemności 500ml, mix wybornych słodyczy, takich jak czekolada w różnej postaci i z ciekawymi nadzieniami. Zestaw upominkowy w czerwonej kolorystyce doskonale sprawdzi się jako prezent tak pań i panów, a każdego z nich wprowadzi w iście świąteczny klimat.

UPOMINEK AVER ZAWIERA:
 • WHISKY SZKOCKIE BEAVER LODGES BLENDED SCOTCH WHISKY  700 ML,
 • Unikatowa, szklana karafka do whisky o poj. 500 ml,
 • Likwory, praliny czekoladowe z nadzieniem o smaku whisky 180 g,
 • Czekoladki Excellent Delicadore z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku whisky 200 g,
 • Czekolada Extra Gorzka 100% kakao 80 g,
 • Aksamitne wypełnienie na miękkiej poduszce i tematyczna dekoracja,
 • Eleganckie czerwone pudełko z przykrywanym wiekiem

Ten i każdy inny zestaw upominkowy z naszej oferty możesz spersonalizować!

Twoje logo, życzenia lub wybrane hasło może znaleźć się na pudełku, ozdobnej wstążce, naklejce lub wybranym produkcie. Wykonujemy nadruki, grawery i naklejki, które uszlachetnią wybrany Zestaw prezentowy.

zestawy prezentowe dla pracowników

Spersonalizowany zestawy prezentowe dla pracowników to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej ale także bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw więc aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

 • Twoje logo na pudełku, wstążce, naklejce, marzenie w wybranym formacie…

Zobacz również:

 1. Zestawy prezentowe z gadżetem
 2. Prezent dla koleżanki lub kolegi w pracy
 3. Prezent świąteczny dla dziewczyn z pracy
 4. Niebanalne pomysły na prezent na różne okazje
 5. Nagrody jubileuszowe dla pracowników

 

Leave a comment

0.0/5

Go to Top