Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Katalog zestawów prezentowych Boże Narodzenie 2022

Dlaczego warto myśleć o zestawach prezentowych dla pracowników na Boże Narodzenie 2022 dużo wcześniej? Jakie zestawy prezentowe wybrać? Jak odliczyć od podatku prezenty na święta 2022? Przychodzimy z pomocą i odpowiadamy na te i inne pytania związane z prezentami na Boże narodzenie 2022.

Dlaczego warto zamówić zestawy prezentowe dla pracowników na Boże Narodzenie 2022 dużo wcześniej?

Pierwszym, przemawiającym za, argumentem jest o wiele większy wybór pośród dostępnych ofert z zestawami prezentowymi na boże narodzenie 2022. Im bliżej świąt tym firmy, zajmujące się zestawami prezentowymi mają więcej zamówień, co wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania. Także im wcześniej zaczniemy szukać, tym mamy więcej czasu na ewentualną personalizację zestawów prezentowych, stworzenie projektu personalizacji, czy też zaprojektowanie go przez firmę, z którą podejmujemy współpracę. Właśnie dlatego składanie zamówienia na prezenty dla pracowników na Boże Narodzenie 2022 z dużym wyprzedzeniem jest ważne. Mamy wtedy o wiele większy spokój, że nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy, większy wybór pośród prezentów oraz czas na uzgodnienie i rozporządzenie kapitału w budżecie firmy, który chcemy przeznaczyć za prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników. 

Co najważniejsze, mając wszystko uzgodnione wcześniej, po prostu masz to z głowy!

Zestaw prezentowy

zestawy prezentowe z polskimi produktami dla pracowników na Boże Narodzenie 2022

Większość proponowanych zestawów prezentowych są przepełnione znanymi produktami marketowymi, a gdyby tak inaczej? Na polskim rynku pojawia się coraz więcej produktów manufakturowych, ręcznie robionych od podszewki. Jedną z takich marek jest 
Piwnica Polska. Niezwykła historia marki to jedno, ale smaki, które posiada w gamie swoich produktów rozkochują od pierwszego wejrzenia. Firmy, które zatrudniają obcokrajowców szczególnie powinny zainteresować się zestawami prezentowymi z polskimi produktami. Właśnie takim pracownikom, powinniśmy pokazać polskie produkty, których jeszcze nie znają. Co więcej Piwnica Polska na pewno równie zachwyci każdego, niezależnie od pochodzenia. Nasze zestawy prezentowe na Boże Narodzenie 2022, zawierające produkty Piwnica Polska to głównie ręcznie robione czekolady oraz wyśmienita kawa. Wyśmienite połączenie do porannej rutyny, jaki i do wspólnej biesiady przy Wigilijnym stole.

Jak wybrać prezenty dla pracowników na boże narodzenie 2022?

Dobór odpowiednich prezentów może wydawać się skomplikowany. Dlatego przychodzimy z pomocą. Na początku najważniejsze będzie odpowiedzieć sobie na te trzy pytania:

  • Jakim budżet chcę przeznaczyć?
  • Ile osób zatrudniam? (Czy są to kobiety czy mężczyźni?)
  • Jakie produkty preferuje? Polskie czy zagraniczne?

W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane zestawy prezentowe, zależnie od upodobań cenowych, płci, czy ogólnych predyspozycji smakowych.

Słodycze, znacie kogoś kto odmówi słodkości? Są to jedne z najbardziej uniwersalnych upominków, dopasowane idealnie niezależnie od płci. W naszych zestawach prezentowych, znajdziecie wyśmienite i niespotykane na co dzień słodkości. W naszych zestawach Bożonarodzeniowych znajdziecie również więcej niż zwykłe słodycze, oferujemy w gamie naszych produktów prawdziwe, polskie wytwory z manufaktury czekolady. Wyśmienita czekolada, w której można zakochać się od pierwszego kawałka. Różnica między tym co znacie, a czego możecie doświadczyć jest zniewalająca.

Jednak słodycze musimy przerzucić na drugi plan, ponieważ to alkohol jako pierwszy rzuca się w oczy. Podczas Wigilijnej biesiady, dzięki dobrze dobranemu alkoholowi, każdy z naszych pracowników może podnieść Bożonarodzeniową chwilę o poziom wyżej. Co więcej, to właśnie alkohol jest tym, który jako pierwszy rzuca nam się w oczy po otwarciu prezentu.

Podczas świąt Bożego Narodzenia dobrym pomysłem na trunek w zestawie prezentowym będzie taki, który jest najbardziej uniwersalny. Alkohol, który na pewno zawita na stołach pracowników to między innymi whisky, wódka oraz wino. Dlatego właśnie szukając najbardziej uniwersalnego zestawu prezentowego na święta Bożego Narodzenia dla pracowników proponujemy zestawy prezentowe z tymi alkoholami. 

Zestaw prezentowy
zestaw prezentowy z whisky

WHISKY

Bardziej kunsztowne, wyrafinowane zestawy prezentowe na Boże Narodzenie takie jak z Whisky czy Wódką idealnie wpasują się dla mężczyzn.

Whisky. Ten alkohol w formie prezentu nigdy nie wychodzi z mody. Pozostaje jedynie pytanie. Jaką whisky wybrać? Jest to trunek specyficzny, nie bójmy się słowa, ekskluzywny, w związku z tym obdarowany pracownik także poczuje się wyjątkowo. Między innymi polska Whisky J.A. Baczewski, pięknie prezentuje się w zestawach prezentowych. Jest to whisky, która od niedawna podbija sera Polaków. J.A. Baczewski w nowej odsłonie zyskała świeżość i elegancki design. Whisky zabutelkowana w nową elegancką karafkę nawiązującą kształtem do przedwojennej butelki. Od poprzedniego wydania różni się zawartością alkoholu, tym razem nalana z mocą 43%. Whisky Baczewski charakteryzuje się słodkawym, delikatnym aromatem co idealnie wkomponuje się w Bożonarodzeniową ucztę.

Jednakże, tradycyjne butelki whisky takie jak Jack Daniel’s czy Ballantine’s nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zestawy prezentowe na święta Bożego Narodzenia z tymi alkoholami potrafią równie pozytywnie zachwycić.

WÓDKA

Ona też posiada swoje ekskluzywne ja. Także cechuje się wysoką uniwersalnością, ponieważ prawie na każdym Wigilijnym stole trunek ten zawita. Dzięki podarunkowi, który zawiera właśnie ten alkohol dodatkowo zostanie owiany dobrym słowem o pracodawcy podczas Bożonarodzeniowej biesiady. Czy nie na tym nam właśnie zależy? Dzięki temu możemy mieć pewność, że zestaw prezentowy z wódką dla pracownika bez względu na płeć jest dobrym pomysłem. Kwestia jedynie tyczy się tego, czy wybrać wódkę smakową czy czystą. Odpowiedź jest dość prosta. Proponujemy dla pań wybrać wódkę smakową, ponieważ jest ona lżejsza, a dla panów wódkę czystą. Oba te trunki dobrze wspomagają trawienie, co jest ważne podczas obfitych posiłków w czasie tego święta.

skrzynka prezentowa z wódką

WINO

Zdecydowanie jest jednym z najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent na święta Bożego Narodzenia. To idealny pomysł na prezent dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kultura picia wina podczas Wigilii z roku na rok zyskuje na popularności, nie tylko ze względu na walory smakowe, ale również przykładowo czerwone wina z niską zawartością alkoholu i wyższą zawartością tanin posiadają niesamowite właściwości zdrowotne. Obecne w nich antyoksydanty, obniżają ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy typu 2. Dzięki czemu podczas Wigilii możemy łączyć przyjemne z pożytecznym. 

KIEDY NAJLEPIEJ WRĘCZYĆ ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW NA Boże narodzenie 2022?

Prowadząc własny biznes oraz chcąc obdarować swoich pracowników, możesz zastanawiać się, jaki czas jest najlepszy na wręczanie podarunków. Czy zrobić to tuż przed świętami, a może wcześniej? Idealny czas na przekazanie prezentów Bożonarodzeniowych pracownikom przypada mniej więcej na około 8 – 10 dni przed świętami. Dobrze jest, aby nie był to ten sam tydzień, w którym przypada Wigilia. Dlaczego? Okres ten potrafi być mimo wszystko stresujący ze względu na natłok obowiązków domowych, sprzątanie, gotowanie, większość z nas to wszystko wykonuje wieczorami, co niepotrzebnie powoduje nerwy oraz stres.

Jesteśmy pewni, że w tym momencie pojawia się kolejne pytanie. Podczas jakiej okoliczności wręczyć prezenty świąteczne osobom zatrudnionym w Twojej firmie? Najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizować krótkie lub dłuższe spotkanie z całym zespołem, to już zależy od potrzeby, czy to będzie Wigilia firmowa, czy krótkie spotkanie. Podczas takiego wydarzenia będziecie mogli porozmawiać nie tylko o obowiązkach służbowych, ale także zintegrować się przy pysznym cieście, czy też przy świątecznym cateringu.

PERSONALIZOWANE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW NA boże narodzenie 2022

Możesz sprawić, że zestawy prezentowe na Boże Narodzenie 2022 dla pracowników, będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia projektu, który zostanie umieszczony na opakowaniu, na wstążce czy naklejce. Dosłownie Twoje marzenie w dowolnym formacie, ponieważ w naszej ofercie dostępne jest również stworzenie dowolnej grafiki zależnie od potrzeb!

Spersonalizowany upominek zyskuje na wartości oraz może bardziej wyrazić nasze intencje. Wysokiej jakości nadruk jest lekko wypukły oraz błyszczący, a to wszystko możliwe dzięki najwyższej technologii nadruku UV. Pięknie mieniąca się personalizacja, nada prezentowi niepowtarzalnej formy, która sprawi zachwyt oraz uśmiech na twarzy każdego pracownika.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw , aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…

   GALERIA PERSONALIZACJI

 
 
CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT NA Boże narodzenie? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA boże narodzenie 2022, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

Leave a comment

0.0/5

Go to Top