Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Świąteczne paczki dla pracowników – ewolucja i rewolucja ich formy!

Z czym kojarzą Wam się świąteczne paczki dla pracowników? Z dawną foliową reklamówką wypełnioną po brzegi słodyczami z marketu? To też są miłe i dobre wspomnienia ale obecnie w świecie pogoni za pięknem, wysoką jakością i nienaganną estetyką oczekujemy czegoś więcej. Czego?

Świąteczne paczki dla pracowników – ewolucja formy

Jeszcze kilka lat temu w tematyce upominków z okazji świąt królowały kosze. Uplecione z wikliny, przybierające różnorakie kształty, wypełnione po brzegi swojskimi produktami, były symbolem dobrobytu i hojności obdarowującej osoby. Takie zestawy zazwyczaj zapakowane były w przeźroczystą folię i przewiązane kokardą. Mimo, że kryły w sobie wiele smacznych produktów, to ich estetyka odbiega zdecydowanie od współczesnych kanonów piękna. Szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia pragniemy otaczać się produktami, które zachwycają wzrok i są czymś “lepszym” od tego z czym obcujemy na codzień. Idąc za tą myślą kosze zaczęły być wypierane przez eleganckie pudełka prezentowe i wymyślne świąteczne paczki przybierające piękne formy.

Świąteczne paczki dla pracowników – jak powinny wyglądać

Obecnie w naszej firmie zestawy prezentowe przygotowywane są w oparciu o wiedzę pozyskiwaną z obszaru user experience. Dbamy aby nasz produkt dostarczał obdarowywanej osobie ekscytujących i pełnych dobrych emocji doświadczeń na każdym etapie obcowania z nim. Zaczynając od odkrywania, przez poznawanie. użytkowanie i późniejsze doświadczenia związane z elementami znajdującymi się w środku pudełek.

Idąc tym tropem bardzo ważne jest pierwsze wrażenie i pierwszy kontakt z prezentem, czyli jego opakowanie. Świąteczne paczki dla pracowników mają zachwycać! W Prezentujemy Lepiej stawiamy głównie na eleganckie pudełka w różnych ciekawych kształtach. Na praktycznie większości z nich proponujemy efektowną personalizację. Z myślą o dopasowaniu pudełek do potrzeb klientów stworzyliśmy autorską linię Message Box.

Warto skorzystać z niej jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, a przy tym zachowaniu oryginalności i spersonalizowaniu zestawów? Do wyboru masz nie tylko typowo świąteczne MESSAGES, ale także hasła motywacyjne, wprawiające w dobry humor, czy też takie, które docenią obdarowywaną osobę. Na każdej grafice może pojawić się także logo Twojej firmy. Tak ozdobione pudełko może stać się ozdobnym boxem na biurko i każdego dnia przypominać o swoim przekazie. Jeśli chcesz skorzystać z linii Message Box: wybierz hasło, świąteczne paczki dla pracowników, na których chcesz je umieścić i wyślij komuś wiadomość!
personalizacja zestawów prezentowych
zestawy prezentowe dla firm
W naszym pojmowaniu user experience, ważne jest aby rozpakowywanie pudełka miało kilka etapów, dlatego każda świąteczna paczka jest hermetycznie zafoliowana, następnie przechodzimy do etapu rozwiązywania otulającej box wstążki. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie na niej logo lub hasła firmy. Na pudełku mogą się także znaleźć inne ciekawe elementy, przenoszące odbiorcę w świąteczną krainę Bożego Narodzenia. Nasze świąteczne paczki z Linii Coraz Bliżej święta zostały ozdobione autorską linią znaczków “pocztowych” z logo danej firmy. Podkreślają one charakter pudełek, które wyglądają jak świąteczne przesyłki pocztowe i wzmacniają siłę brandingu.
świąteczne prezenty dla pracowników
Podążając za powyższą filozofią, poza klasycznymi pudełkami, zaprojektowaliśmy także wyjątkowe boxy Premium, które dzięki swojej konstrukcji wyglądają jak piękne ekspozytory dla ukrytych w nich produktów. Rozkładające się na boki wieko pudełka potęguje napięcie i ekscytację związaną z procesem odkrywania niespodzianki.
zestaw prezentowy z whisky
W tym artykule skupiliśmy się na ewolucji okładki i pierwszym wrażeniu, czyli opakowaniu zestawów. W kolejnym dowiecie się jaki progres przeszła zawartość świątecznych paczek….. Śledźcie nas! Ho Ho Ho ….

Leave a comment

Go to Top