Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Jubileusz firmy to impreza bardzo długo wyczekiwana zarówno przez pracodawców jak i również pracowników. To bardzo doniosły czas, świadczący przede wszystkim o tym jak długo obecna firma znajduje się na rynku. Jest to w pewnym sensie ukoronowanie jej działania. W związku z tym także i świętowanie jubileuszu jest elementem kluczowym.

Spersonalizowane prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Jubileusz firmy to wyjątkowe wydarzenie, dlatego też zasługuje na wyjątkową oprawę prezentową. Sztampowe zestawy prezentowe nie wpisują się w to święto firmy? Nic prostszego! W takim razie spersonalizowane prezenty, zestawy prezentów dla pracowników będą idealnym wyborem. Bardzo duża możliwość modyfikacji zawartości zestawów to zdecydowanie plus. Dzięki temu można je mieszać dowolnie, odpowiednio pod gusta danego pracownika. Wiadomym jest, że każdy z nas jest inny, stąd też i różne preferencje chociażby smakowe.

Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy
Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Zestawy prezentowe z okazji jubileuszu firmy, co je cechuje

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na niesamowitą różnorodność. Jubileusz firmy, a co za tym idzie prezenty dla pracowników mogą zostać odpowiednio dopasowane do potrzeb. Co je cechuje? Odpowiedź jest prosta:

  • spersonalizowane pułapy cenowe
  • różnorodność składników
  • możliwość modyfikacji zestawów wedle zapotrzebowania
  • wysoka jakość składników zestawów
  • możliwość opracowania zestawu Dla Niej/ Dla Niego
  • piękna oprawa prezentowa

Czym kierować się przy wyborze prezentów dla pracowników

Jest to dosyć trudne pytanie, stawiane sobie niejednokrotnie przez pracodawców. Każdy chce, aby prezent trafił w czyjeś gusta, a jak wiadomo nie jest to wcale łatwe. Warto rozważyć przede wszystkim prezent powiązany z samą firmą. Może to być chociażby logowane pudełko, ciekawa kartka okolicznościowa oczywiście z dobranym wcześniej odpowiednim prezentem czy zestawem prezentowym. Kolejną jakże ważną kwestią jest także przedział cenowy na jaki się decydujemy, po jego wyborze warto zastanowić się czy kierujemy się ku prezentom uniwersalnym, to znaczy odpowiednim zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, czy mocniej spersonalizowanym. Walory estetyczne oraz wysoka jakość mówią jednoznacznie o statusie firmy. Stąd też słuszna uwaga, aby prezent odwzorowywał okoliczności na jakie jest wręczany. A jubileusz firmy będzie wydarzeniem dosyć wyniosłym.

Zobacz nasze propozycje prezentów dla pracowników firmy

Zestawy prezentowe premium
Zestawy prezentowe premium

Jubileusz firmy, dlaczego warto świętować go z pracownikami

Zarówno nagroda jubileuszowa dla wysłużonych pracowników bądź związana z istnieniem firmy to idealny moment na zacieśnienie wzajemnych relacji pracownik, pracodawca. Miły gest ze strony zarządzających dla pracownika tworzy pewnego rodzaju więź. Warto ją podtrzymywać, pokazywać w ten sposób, że doceniamy wkład w wykonaną pracę. Oprócz samych prezentów jest to pewnego rodzaju inwestycja na przyszłość dla firmy, dlaczego? Otóż wskazuje ona status firmy, jej działania, a także dbałość o potrzeby pracowników. Dbanie o wizerunek firmy oraz o morale pracowników to oznaka dobrze zarządzających osób.

Zobacz nasze inne propozycje

Kiedy wręczać prezenty pracownikom firmy?

Wielu pracodawców uznaje zasadę, że pracownika wynagradza się jedynie premią. Tak ma to zastosowanie w perspektywie miesięcznej wypłaty. Jednak motywowanie go, podnoszenie morale podczas jubileuszu firmy jest kwestią zupełnie oddzielną i wartą rozważenia.

Jednym z lepszych sposób na przygotowanie i uroczyste obchodzenie jubileuszy firmy jest jego zorganizowanie poza samą siedzibą firmy. Przygotowanie wystawnej kolacji w drogiej restauracji lub wyjazd integracyjny połączony z uroczystym wręczeniem upominków wyróżnionym pracownikom, będzie świadczyło o najwyższym szacunku firmy do osób, które tą firmę tworzą. Takich chwil sie nie zapomina, a osoby, które tym razem nie otrzymały wyróżnienia, będą miały dobry wzór do tego, ze warto się starać i osobą sukcesy, ponieważ firma docenia takich pracowników.

Prezent od firmy, spersonalizowany czy też uniwersalny to wyrażenie czegoś więcej, a nawet połączenie ogniwem z prężnie działającą firmą. Pracodawca, który dba o swoich pracowników, chce ich docenić jest osobą, która będzie miała poważanie wśród ogółu, a co za tym idzie przełoży się na lepsze wyniki w pracy.

Leave a comment

Go to Top