Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pomysł na Zestaw prezentowy dla pracowników

Zestawy prezentowe dla firm
Zbliżający się czas świąt i całorocznych podsumowań to idealny czas by nagrodzić swoich pracowników i podziękować im tym samym za współpracę. Jaki pomysł na zestaw prezentowy dla pracowników mógłby ich ucieszyć?
Naszym patentem na udany upominek jest reguła 3xP. Co to takiego? Zgodnie z nią prezent dla pracownika powinien być

1.Piękny,

2.Praktyczny

3.Pyszny.

Taki tercet z pewnością trafi prze żołądek do każdego serca i sprawi, że pomysł na zestaw prezentowy dla pracowników będzie trafiony! 
Bez względu czy będzie to kosz prezentowy, zestaw upominkowy w pudełku czy zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce, najlepiej aby krył w sobie dobry alkohol i słodkości, które pozwolą celebrować wyjątkowy czas świąt. Dodatkowe ozdoby sprawią, że obdarowana osoby poczuje iście świąteczny klimat.

1.Rozwijając naszą zasadę 3xP zacznijmy od kategorii Piękny.

Jaki mamy pomysł na zestaw prezentowy dla pracowników, który będzie olśniewał spojrzenie?

Po pierwsze stawiamy na spójność kompozycji. Wybieramy kolor przewodni, który ma odpowiadać kolorowi Twojej firmy lub odzwierciedlać klimat świąt. Popularny jest zatem elegancji i uniwersalny kolor czarny, czerwony, złoty ale także takie barwy jak zieleń, granat, pomarańcz czy fiolet. Po drugie wybieramy opakowanie, które już na wstępie zachwyci obdarowywaną osobę. Zazwyczaj jest to pudełko w różnych formatach, mamy jednak także zestawy w porządnych, drewnianych skrzynkach lub mniej klasycznych opakowaniach takich jak jutowy worek. Wszystko zależy od zawartości, która ma pasować do opakowania i tworzyć z nim spójną całość. Po trzecie niezwykle ważne jest wypełnienie pudełka, które stanowi swojego rodzaju ekspozytor zawartości. W każdym zestawie dodajemy także elementy dekoracyjne, dopasowane do całej reszty i uzupełniające ją. Dbamy także o to aby same produkty były atrakcyjne wizualnie i cieszyły nie tylko żołądek ale także oko.

 

2.Teraz przejdźmy do kategorii Praktyczny.

Jaki mamy pomysł na prezent dla pracowników, który będzie przydatny?

Czymś co przyda się każdemu i na pewno nie zostanie wyrzucone do przysłowiowego śmietnika lub ostawione na półkę z “łapaczami kurzu” jest coś do zjedzenia i do picia. Strzałem w 10, szczególnie w okresie świąt jest butelka dobrego alkoholu. Mnogość spotkań w gronie rodziny i znajomych kumuluje okazje do wypicia go! Bardzo dobrze odbierane jest wino, whisky, Prosecco ale także dobrej jakości wódka.

Drugim praktycznym elementem są produkty spożywcze, a głównie słodycze bo to one sprawiają najwięcej radości i są czymś czego sami sobie często odmawiamy. Mamy jednak także zestawy z bardziej wytrawnymi przekąskami typu kabanosy, wikła itp, dla miłośników słonych zakąsek.

Trzecim przydanym elementem naszych paczek są przydatne w życiu codziennym gadżety. Dobrym pomysłem jest kubek do herbaty, filiżanka do kawy, karafka na alkohol czy ciekawa gra planszowa, która umili wspólnie spędzamy czas. Popularnością cieszą się także kalendarze, notesy czy długopisy, które przydają się w życiu każdego pracownika czy właściciela firmy.

 

3. Na koniec opiszmy nieco kategorię Pyszny.

A więc jaki mamy pomysł na prezent dla pracowników, który będzie pyszny?

Tak jak wspomnieliśmy już wyżej artykuły spożywcze i alkohol to serce naszych zestawów, jednak aby były one smakowite, nie wystarczy postawić na tego typu produkty. Niezwykle ważne jest aby spośród miliona czekolad, czy ciasteczek wybrać te które będą najsmaczniejsze, wyprodukowane z najlepszych składników, pachnące i rozpływające się w ustach. Stawiamy na najwyższą jakość i przez umieszczeniem produktu w zestawie, testujemy każdy z nich. Czy nie miło jest u nas pracować ;)? Co więcej, nie można poprzestać na smaku pojedynczego produkty, każdy inny musi pasować do poprzedniego i łącznie tworzyć uzupełniającą się kompozycję smaków i aromatów.

Jeśli przekonała Cię nasza reguła 3xP, zajrzyj do naszego katalogu paczek i wybierz swój zestaw marzeń.

https://prezentujemylepiej.pl/oferta/

 

Każdy zestaw upominkowy z naszej oferty możesz spersonalizować!

Twoje logo, życzenia lub wybrane hasło może znaleźć się na pudełku, ozdobnej wstążce, naklejce lub wybranym produkcie. Wykonujemy nadruki, grawery i naklejki, które uszlachetnią wybrany Zestaw prezentowy.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw więc aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na pudełku
  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…Poszukujesz idealnych prezentów dla swojej firmy i pracowników? Napisz do nas i znajdź swoją Świąteczną Paczkę marzeń!
Joanna Waryszak

Marketing Manager

Premium Spirits www.premiumspirits.pl

Prezentujemy Lepiej

Leave a comment

Go to Top