Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowy trend na Świąteczne paczki

Świąteczne Paczki, kiedy wybieramy i kupujemy dla bliskich nam osób, partnerów biznesowych czy pracowników. Często kierujemy się kilkoma kryteriami. Wiemy, że dobry prezent powinien być dobrany do gustu przyszłego posiadacza. Często jednak decydująca przy wyborze zestawu prezentowego jest cena prezentu. 

Nie każdy może pozwolić sobie na sprawienie komuś naprawdę luksusowego upominku. Takiego jak np. luksusowy zestaw z alkoholem pokroju premium spirits. Zależy nam na tym, aby niewielkim nakładem pieniędzy móc „upolować” coś wyjątkowego, co trafi w oczekiwania i upodobania obdarowywanego. 

W tym roku blisko 50% osób planuje aby świąteczne paczki dla bliskich, klientów czy kontrahentów biznesowych zawierały w zestawie wino bądź mocniejszy, dobrej klasy trunek. Zamiar przekazywania zestawu świątecznego z alkoholem występuje już nie tylko wśród osób lepiej wykształconych, starszych czy zamożniejszych ponieważ co raz większa rzesza osób dostrzega np. w dobrym winie czy whisky coś więcej niż tylko procenty…

Leave a comment

Go to Top