Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak wybrać ciekawe zestawy prezentowe dla pracowników?

W tym artykule dowiesz się, jak wybrać ciekawe zestawy prezentowe dla pracowników i co jest sekretem tego, że prezentujemy je lepiej!

Opowiemy Wam małą anegdotę z wczorajszego dnia… Będzie długo, ale bardzo ciekawie i prawdziwie!
Po publikacji poprzedniego posta o zestawie Dictador na naszym profilu na LinkedIn, padło w komentarzu pytanie o to czy wręczanie pracownikowi zestawu z rumem o tej nazwie nie ma złych konotacji.
To pytane wydaje się może lekko zbyt wydumane? Nie dla nas, bo każdy produkt, który znajduje się w boxie, jego kolorystyka, a nawet nazwa są dokładnie przemyślane i tworzą spójną całość niosącą konkretne przesłanie.
W tym przypadku Wiadomość płynąca z tego pudełka jest taka: Bądź pewnym siebie Ownerem swojego życia i obszaru zawodowego, czuj swoją wartość, umiejętności i nie bój się ich pokazywać. Wykorzystaj swój temperament żeby stać się częścią czegoś wielkiego. Pielęgnuj i walcz o swój potencjał.
Wy tez czujecie tę sprawczą energię patrząc na kolumbijski rum, ekwadorską czekoladę z Chilli i kompozycję z motywem ognistej czerwieni zamkniętą w symbolicznym kształcie koła?
Właśnie tak przemyślane boxy niosące mocne przesłanie można zaliczyć do kategorii  ” ciekawe zestawy prezentowe dla pracowników “! Poza tym, że zawierają coś pysznego dla ciała, to mają także ważną treść dla duszy i dzięki niej zostają w naszej pamięci na długo.
 W kolejnym poście pójdziemy o krok dalej i opowiemy Wam o wyższym poziomie pudełek z przesłaniem…. STAY TUNED
PS. Każdy zestaw z naszej oferty możesz spersonalizować!
Dodaj swoje logo, hasło firmy, ważne przesłanie lub wybraną grafikę.
Sprawdź jak! –> PERSONALIZACJA

Leave a comment

Go to Top