Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
0 items - 0,00 zł 0

ZESTAWY PREZENTOWE Z LOGO FIRMY DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022

Zestawy prezentowe z logo firmy to najciekawszy pomysł na urozmaicenie prezentów dla pracowników, a także kontrahentów na Boże Narodzenie 2022. Na dodatek jest to jeden z najlepszych nośników reklamy i wiele więcej… Zapraszamy do artykułu poświęconego zestawom prezentowym z logo firmy. Jakie zestawy prezentowe wybrać  i dlaczego właśnie te z logo firmy ?

                  do świąt Bożego Narodzenia zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zostańcie z nami na bieżąco, aby odkrywać kolejne promocje na zestawy prezentowe!

    Dlaczego z logo firmy?

Prezenty, które dostajemy mają ogromną wartość sentymentalną i zostają nam w pamięci. Idąc właśnie tą drogą nasz pracownik, czy też kontrahent, któremu zostanie sprezentowany zestaw prezentowy z logo firmy zapamięta dokładnie od kogo pochodzi dany upominek. Jest to doskonała reklama, jak i sposób w jaki możemy
 utkwić komuś w pamięci.
Spersonalizowany zestaw prezentowy p
omoże klientom zapamiętać firmę, co w dalszej perspektywie współpracy może prowadzić do powiększonych zysków. Zestaw upominkowy z logo Twojej firmy zapewni klientowi niezapomniane i trwałe wrażenie, a także jest to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki i sprawienie, że
 Twoi klienci poczują się docenieni. 
Oferowane przez nas zestawy prezentowe mają różne kształty, rozmiary i ceny. Mamy wiele opcji do wyboru, dzięki czemu możesz znaleźć taką, która idealnie wkomponuje się w budżet jaki przewidujesz, a także
 będą zgodne z Twoimi potrzebami.

Co więcej, w ubiegłym roku ponad 90% klientów zdecydowało się na
zestawy prezentowe z logo firmy!

       Gdzie umieścić Logo?

Zestawy prezentowe udoskonalone o personalizacje to zdecydowanie unikatowy prezent dla pracownika lub kontrahenta.
 Logo firmy powinno znajdować się w widocznym miejscu, aby podkreślać walory zestawu prezentowego na Boże Narodzenie 2022.
 W naszej ofercie personalizacji znajdują się:

  • Nadruk UV na pudełku, butelce, czy też niektórych komponentach
  • Personalizowana wstążka
  • Naklejka

Każde z powyższych rozwiązań można dowolnie łączyć.

 idealna forma premiowania

W przeciwieństwie do premii gotówkowej, obdarowują pracowników zestawami prezentowymi możemy odliczyć je od podatku.
TAK! Nie dość, że pracownicy poczują się wyjątkowo docenieni za prace w ciężki okres przedświąteczny, to dla pracodawcy jest to ogromna oszczędność kosztów, więc dlaczego by nie skorzystać?

       Techniki logowania

Naklejka drukowana na maszynie typu ploter, dzięki czemu uzyskujemy najwyższą jakość nadruku.

Nadruk UV na pudełkach, kubkach, butelkach itd. Zdecydowanie najciekawszy pomysł na personalizowane zestawy prezentowe. Wypukły, błyszczący, najwyższej jakości nadruk.

Kolorowy nadruk na kolorowych satynowych wstążkach. Dzięki wysokiej jakości satyny uzyskujemy dokładne nadruki na wstążkach.

CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT NA BOŻE NARODZENIE 2022 DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

Leave a comment

Go to Top