Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zestawy prezentowe na święta dla firm

Czy zestawy prezentowe to dobry pomysł na nagrodzenie i podziękowanie pracownikom za kończący się rok? To pytanie zadaje sobie większość nim w okresie jesieni i zimy.

Odpowiadamy: Zdecydowanie TAK! W ostatnich dwóch latach taki pomysł na zestawy prezentowe jako świąteczne upominki, wypiera dawniej urządzane Christmas Party. Po pierwsze dla tego, że jest to oszczędność w firmowym budżecie, a po drugie dlatego, gdyż pracownik dostaje namacalny  prezent, za którego sprawą może świętować w wybranym przez siebie gronie. Po trzecie,  zestawy prezentowe są połączeniem praktycznego, z pięknym i pysznym… bo my Prezentujemy Lepiej!

Dobrym wyborem są boxy upominkowe z alkoholem, bo jest to część prezentu, która ucieszy praktycznie każdego. Najpopularniejsze dla kobiet są te z winem, czy likierami, zaś wsród mężczyzn największym zainteresowaniem cieszą się zestawy prezentowe z whisky i dobrej jakości wódką. Doskonałym uzupełnieniem takich upominków są dobrej jakości praliny lub przetwory np. drzemy, czy soki.

Wybierając zestawy prezentowe warto także zwrócić uwagę na sposób ich zapakowania. Zdecydowanie muszą być piękne, aby obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo. Dobrze także dopasować kolor zestawu do komunikacji wizualnej firmy. Jeśli kolorem dominującym w np. logo, materiałach marketingowych, stronie www itd Twojej firmy jest kolor niebieski, postaw na zestaw o takiej właśnie barwie.

Ułatwiamy Ci to zadanie! W naszym katalogu produktów zestawy prezentowe możesz przefiltrować właśnie po kolorze, a także rodzaju opakowania, czy cenie. A zatem do dzieła. Już teraz wybierz idealne prezenty dla swojej firmy i spraw radość innym!

Wybrane zestawy możesz dowolnie spersonalizować dodając np. swoje logo, życzenia lub inny element na pudełku, wstążce lub naklejce.

Jeśli szukasz mniejszej ilości alkoholi bez dodatkowej otoczki zapraszamy do sklepu online www.premiumspirits.pl

TY lub ktoś znajomy planuje wesele? Polecamy firmę należącą do naszej grupy spółek www.wodkanawesela.pl

Leave a comment

Go to Top