Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
0 items - 0,00 zł 0

Zestawy prezentowe dla pracowników

Zestawy prezentowe dla pracowników

Zestawy prezentowe dla pracowników

[toc]Zestawy prezentowe dla pracowników. Okres przedświąteczny to czas pełen napięć i gorączki zakupów na zbliżające się święta. Ludzie kupują składniki potrzebne do przyrządzenia potraw wigilijnych zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Prócz tych tak ważnych składników, równie istotne są upominki dla naszych najbliższych. Czas świąt to czas radości, bliskości z naszymi rodzinami, przyjaciółmi, których nie da się zastąpić. Czas ten jest jednym z niewielu okazji w roku, by podziękować im za wszystko co w naszym życiu robią, pokazanie im naszą wdzięczność za bycie częścią naszej podróży.

Rodzina i bliscy przyjaciele są naszym największym skarbem, o który trzeba dbać i pielęgnować. Jednakże musimy również pamiętać o tych, z którymi widujemy się codziennie, w pracy. Są to nasi

Zestawy prezentowe dla pracowników
Zestawy prezentowe dla pracowników

pracownicy, ludzie, którym ufamy i darzymy dużym szacunkiem za ich pracę, wytrwałość, poświęcenie dla firm oraz za lojalność. Ich niezachwiany trud do wykonywania swoich obowiązków z należytą starannością, ta ich chęć dalszej nauki i doskonalenia się w swojej branży jest godna podziwu. Starajmy się im, jako pracodawcy, pomagać, dodawać im skrzydeł i dać im poczuć, że są oni nieodłączną częścią zespołu, bez których nic by nie działało. Tak więc w ten jeden czas w roku podziękujmy również i im, podarujmy im dowód naszej wdzięczności i zachowania pamięci o nich.

Nasza oferta prezentów dla pracowników

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu paczek upominkowych dla każdego w zależności od adresata paczki. Tutaj przedstawiamy nasz wspaniały asortyment paczek przeznaczonych specjalnie dla waszych nieocenionych podwładnych. Oferujemy upominki z każdej pułki cenowej, o różnych barwach, wykonane z różnych materiałów, takie które zadowolą każdego i zostaną dobrze zapamiętane. W naszym portfolio znajdziecie szeroki wachlarz produktów na prezent – z alkoholem lub bez, w pudełku, koszu i skrzynce również. To nie wszystko, specjalnie na twoje życzenie spersonalizujemy pudełko, dołączymy wstążkę oraz specjalnie dla ciebie zaprojektujemy twoją własną kartkę i naklejkę.

Dlaczego warto nam zaufać

Mamy duże doświadczenie w branży upominkowej i posiadamy wiedzę o tym, co ucieszy adresata paczki. Jesteśmy tradycjonalistami i trzymamy się podobnych schematów, ale również dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów, cechuje nas zatem również elastyczność.

Zestawy prezentowe dla pracowników

Oto cechy naszych produktów, które czynią je niezwykłymi upominkami na świąteczny czas dla waszych pracowników:

  1. staranne dobranie materiałów oraz wykonanie,
  2. wysoka jakość,
  3. alkohole są dobrane odpowiednio na okazję – nie wręczamy niczego niskiej jakości,
  4. słodycze pochodzące z dobrych marek
  5. możliwość spenalizowania paczki i zamówienie projektów dodatków,
  6. paczki są robione przez nas od serca – gwarancja satysfakcji obdarowanego upominkiem
  7. różne półki cenowe (od 40 do 500 zł)
  8. prezenty przeznaczone specjalnie Dla Niej i Dla Niego

Zestawy prezentowe dla pracowników

Okres świąteczny to czas bliskości, radości oraz okazywania wdzięczności za to co i kogo się ma. Spędzamy ten czas z najbliższymi i to jest piękne, jednak nie zapominajmy o tych, z którymi pracujemy i napędzają ogromną maszynę jaką jest przedsiębiorstwo. W ten jeden czas w roku dajmy im coś od siebie, podarujmy im dowód wdzięczności by i oni mogli poczuć magię świąt.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą sprzedażową upominków świątecznych, zapraszamy na zestawy prezentowe dla pracowników

Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś ciekawego i wartego podarowania waszym podopiecznym, których tak bardzo cenicie i szanujecie za ich ciężką, ale jak ważną pracę.

Poznaj naszą ofertę:

Propozycje zestawów prezentowych dla pracowników firmy

Go to Top