Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zestawy prezentowe dla pracowników zdalnych to największe uproszczenie całego procesu wysyłania paczek. Dzięki naszemu programowi, firmy, a szczególnie korporacje, nie muszą martwić się o proces pobierania danych osobowych od pracowników w celu indywidualnej wysyłki. Jak to możliwe? Zapraszamy do krótkiego artykułu o zestawach prezentowych dla pracowników zdalnych.

Zestawy prezentowe dla pracowników zdalnych – ogromne ułatwienie z prezentujemy lepiej
Każda firma, zatrudniająca większą ilość pracowników zdalnych zdaje sobie sprawę ile potrzeba cierpliwości oraz pracy, aby dostarczyć każdemu zestaw prezentowy. Masa “papierkowej pracy” przy całym procesie wręcz potrafi zniechęcić.
Przychodzimy z pomocną dłonią i powiemy Wam, co zrobić, aby skrócić pełną procedurę dawania zestawów prezentowych dla pracowników zdalnych? 
Jak uprościć proces dawania Zestawów prezentowych dla pracowników zdalnych?

Firma, kupująca zestawy prezentowe dostosowuje warunki dostawy. Jeżeli część paczek ma zostać dostarczona do pracowników zdalnych uruchamiamy nasz autorski program. Praca firmy kończy się na rozesłaniu dedykowanych linków do pracowników. 
Każda osoba, która otrzyma indywidualny link, dostępny tylko i wyłącznie dla danej osoby, 
ma za zadanie tylko wypełnić formularz do wysyłki. Formularz może dotyczyć jednego konkretnego zestawu prezentowego lub wyboru jednego z kilku zakupionych wcześniej przez firmę zestawów prezentowych. Reszta obowiązków leży po naszej stronie 🙂

Czy to nie jest piękne rozwiązanie?
Wszystko bez zbędnego i żmudnego procesu zbierania danych, RODO… itd.

PERSONALIZOWANE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022

Możesz sprawić, że zestawy prezentowe na Boże Narodzenie 2022 dla pracowników zdalnych, będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia projektu, który zostanie umieszczony na opakowaniu, na wstążce czy naklejce. Dosłownie Twoje marzenie w dowolnym formacie, ponieważ w naszej ofercie dostępne jest również stworzenie dowolnej grafiki zależnie od potrzeb!

Spersonalizowany upominek zyskuje na wartości oraz może bardziej wyrazić nasze intencje. Wysokiej jakości nadruk jest lekko wypukły oraz błyszczący, a to wszystko możliwe dzięki najwyższej technologii nadruku UV. Pięknie mieniąca się personalizacja, nada prezentowi niepowtarzalnej formy, która sprawi zachwyt oraz uśmiech na twarzy każdego pracownika.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw , aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…

   GALERIA PERSONALIZACJI

CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT NA BOŻE NARODZENIE 2022 dla pracowników zdalnych? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

Leave a comment

Go to Top