Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezenty Świąteczne dla pracowników – kiedy warto je wręczać i jak wybrać odpowiednie?

Prezenty Świąteczne dla pracowników. Święta to magiczny czas dla większości z nas. Przygotowania do kolacji wigilijnej wprawiają w dobry nastrój, a otrzymywanie prezentów jest prawdziwą przyjemnością. Właśnie dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na przygotowanie prezentów świątecznych dla pracowników. Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Jak wybrać najlepszy prezent na taką sytuację oraz kiedy go przekazać? Wszystkie informacje umieszczamy poniżej.

Dlaczego warto wręczyć prezenty świąteczne dla pracowników?

Prezenty przynoszą ludziom jedne z najmilszych skojarzeń. Dlaczego? To niewerbalne przekazanie drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Bardzo często w taki sposób pokazujemy nasze uznanie i wdzięczność. Ta sama zasada dotyczy prowadzenia firmy. Dodatkowo prezenty w biznesie to element budowania pozytywnych relacji, a także kształtowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Co to oznacza w praktyce? Pracownicy, którzy otrzymują upominki świąteczne, znacznie lepiej oceniają swojego pracodawcę, czują się prawdziwie docenieni i zmotywowani, a także lepiej odbierają natłok pracy związany z ciężkim, przedświątecznym okresem.

NASZE SPECJALIZACJE

Najlepszy czas na wręczenie prezentów świątecznych w pracy

Prowadząc własny biznes, w którym zatrudniasz ludzi, możesz zastanawiać się, jaki czas jest najlepszy na wręczanie podarunków. Czy zrobić to tuż przed świętami, a może wcześniej? Idealny czas na przekazanie prezentów świątecznych pracownikom przypada mniej więcej na około 8 – 10 dni przed świętami. Dobrze jest, aby nie był to ten sam tydzień, w którym przypada Wigilia. Dlaczego? Okres ten potrafi być mimo wszystko stresujący ze względu na natłok obowiązków domowych, która większość z nas wykonuje wieczorami.

Jesteśmy pewni, że w tym momencie pojawia się kolejne pytanie. W jakich okolicznościach wręczyć prezenty świąteczne osobom zatrudnionym w Twojej firmie? Dobrze jest, aby zorganizować około godzinne lub dwugodzinne spotkanie. Podczas takiego wydarzenia będziecie mogli porozmawiać nie tylko o obowiązkach służbowych, ale także zintegrować się przy pysznym cieście, a nawet przy świątecznym cateringu.

Jak wybrać najlepsze prezenty świąteczne dla pracowników?

Dobór odpowiednich prezentów może wydawać się skomplikowany. Nic bardziej mylnego. Na początku najważniejsze będzie odpowiedzenie sobie na trzy pytania:

  • Jakim budżetem dysponuję?
  • Ile osób zatrudniam? (Czy są to kobiety czy mężczyźni?)
  • Czy prezent ma być związany z tematyką świąteczną?

To świetny początek, aby rozpocząć poszukiwania. Dobrze jest, aby wybrany podarek był estetyczny, ale również przydatny dla drugiej osoby. Bez wątpienia szkoda wydawać pieniądze na zbędne produkty, które zwyczajnie zostaną wyrzucone w kąt. Podczas poszukiwań dobrze też nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą, która przygotuje zamówienie na czas oraz z najwyższą starannością.

Poznaj nasza ofertę prezentów świątecznych dla pracowników firmy

 

Propozycje prezentów dla Twoich pracowników

 

Sprawdzoną opcją będą naturalnie kosze słodyczy. Decydując się na takie rozwiązanie, otrzymujemy pewność, że sam prezent będzie przyjemny i oczywiście praktyczny. Co jednak wybrać w przypadku, w którym chcemy postawić na coś oryginalnego? Ciekawą opcją mogą być zestawy do robienia domowego grzańca lub zestawy degustacyjne wina. Sporą popularnością cieszą się także mieszanki wysokiej jakości herbat razem z pięknymi kubkami lub pudełka z przeróżnymi odmianami kaw. Wszystko to zawsze cieszy i znajduje swoje zastosowanie dosłownie w każdym domu.

Odpowiednio dobrany prezent świąteczny dla pracownika potrafi sprawić prawdziwą radość. Jeżeli więc poszukujesz rozwiązania, które sprawi uśmiech na twarzy drugiej osoby, koniecznie zapoznaj się z ofertą prezentujemylepiej.pl. Przeglądając ofertę świąteczną, bez wątpienia znajdziesz rozwiązania dedykowane różnym osobom. Dodatkowo każdy upominek ma przypisaną konkretną kategorię cenową. Dzięki temu bez problemu wybierzesz opcję dopasowaną do Twojego budżetu. Takie połączenie to gwarancja najlepszego zakupu u sprawdzonego dostawcy. Nie czekaj ze złożeniem zamówienia do ostatniej chwili i już dziś przygotuj niespodziankę, która ucieszy Twoich pracowników!

Zobacz również:

 

Leave a comment

0.0/5

Go to Top