Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Prezent a relacje z pracownikami i partnerami biznesowymi”

Nie od dziś wiadomo, że budowanie dobrych relacji z własnymi pracownikami i zaprzyjaźnionymi partnerami w biznesie zawsze przekłada się na łatwiejszą realizację założonych celów. Jak mówi stare gwiazdkowo – pracownicze przysłowie: „my prezentujemy lepiej, Wy pracujecie najlepiej!”. Dobrze wybrane świąteczne paczki dla pracowników lub partnerów biznesowych zawsze poprawiają relację międzyludzkie. Często jest tak, że osoba „decyzyjna” przy zamawianiu nie wie do końca co wypada. Pojawiają się też pytania: czy się spodoba?, czy się przyda osobie obdarowanej świąteczną paczką? Firma „Prezentujemy Lepiej” jako doświadczony zespół ludzie zawsze wcześniej doradzi. Podpowiemy i pomożemy wybrać taki prezent, który z pewnością trafi w gusta odbiorcy. Bo po co wydawać firmowe czy prywatne fundusze na coś co się nie przyda czy nie spodoba, a wręczanie świątecznej paczki powinno sprawiać radość zarówno osobie obdarowywanej jak i wręczającej.

“Wybory bywają ciężkie…”

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór zestawu prezentowego dla partnera biznesowego czy pracownika firmy wbrew pozorom nie należy do łatwych zadań. Nie właściwie wybrany upominek może wywrzeć odwrotny od zaplanowanego skutek. Dlatego Prezentujemy Lepiej jako doświadczona w relacjach międzyludzkich firma, zawsze przed przyjęciem zamówienia przeprowadza tak zwany wywiad rynkowy. Wywiad, który ma na celu wyłonienie najlepszego prezentu. Dla nas najistotniejszymi i podstawowymi informacjami przy doborze najlepszego prezentu jest płeć osoby obdarowywanej, wiek, kolorystyka np loga w Państwa firmie. Rodzaj i wygląd opakowania i charakterystyka prezentu również ma olbrzymie znaczenie. Wiadomo, że kluczy w doborze najlepszego prezentu jest wiele. Nie będziemy jednak dzisiaj wszystkiego zdradzać.

“Święta, święta…”

Grudniowe Święta Bożego Narodzenia czy kwietniowa Wielkanoc to najczęstsze, aczkolwiek nie jedyne okazje do wręczania i przyjmowania prezentów. Firmowych okazji to wręczania prezentów w kalendarzu każdej firmy jest o wiele więcej. Może to być rocznica firmy, urodziny, rocznica piastowania stanowiska. Innymi okazjami są też: zakończenie lub zakontraktowanie ważnego projektu czy awanse. Wówczas również warto skierować podziękowania w formie upominku na ręce osób zasłużonych.

Jeśli mają Państwo pytania czy zwyczajnie szukają odpowiedzi na dylemat w doborze najlepszego prezentu. Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem naszych social – mediów: https://www.facebook.com/prezentujemylepiej

Lub bezpośrednio pod numerem telefonu: 735 685 675.

Leave a comment

Go to Top