Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

DO naszego Katalogu świątecznych prezentów last minute, właśnie dołączył kolejny, wyjątkowy zestaw. W klimatycznym pudełku kryją się aż dwa wina, dzięki czemu ten upominam może być dedykowany dla dwóch osób, lub jednej z duuużym, winnym apetytem!

 

Zestaw Prezentowy Winny Duet to część wyjątkowo świątecznej linii boxów upominkowych o nazwie: CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA! Ten klimatyczny set wyróżniają piękne pudełka w klimacie przesyłek od świętego mikołaja. Kolor eko tektury z iście świątecznym wzorkiem wprowadza w przyjemny nastrój obdarowywania i związanych z tym rytuałem pozytywnych emocji. Każde pudło przewiązane jest naturalną rafią w kolorze odpowiadającym skrywanej zawartości.

Upominki z tej linii to obfite paczki, wypełnione po brzegi najlepszymi, aromatycznymi produktami, które ucieszą oko i żołądek. Są także odpowiedzią na potrzebę dopasowania barwy prezentu do koloru danej firmy. W linii znajdziecie zatem zestawy prezentowe w odcieniach: zieleni, czerwieni, niebieskiego, pomarańczu, złota, czerni i kolorów natury.

Set CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA to doskonały wybór dla osób, które kochają magię świąt Bożego Narodzenia i dawania trafionych prezentów, które wyglądają jakby właśnie wyjechały z fabryki Mikołaja.

ZESTAW PREZENTOWY WINNY DUET ZAWIERA:

Wino Simple Wine Sauvignon Blanc 750 ml,
– Wino Simple Wine Pinot Noir 750 ml,
– Trufle Pergale 200g,
– Piernikowe serca z nadzieniem Kopernik,
– Lizaki w kształcie świątecznej laski 2 szt,
– Baton czekoladowy Lindt Lindor,
– Świąteczne skarpety 1 para (mix wzorów)
– Eko pudełko ze świątecznym wzorem, całość przewiązana czerwoną rafią,
– Wiórkowe, naturalne wypełnienie oraz świąteczna dekoracja

Ten i każdy inny zestaw upominkowy z naszej oferty możesz spersonalizować!

Twoje logo, życzenia lub wybrane hasło może znaleźć się na pudełku, ozdobnej wstążce, naklejce lub wybranym produkcie. Wykonujemy nadruki, grawery i naklejki, które uszlachetnią wybrany Zestaw prezentowy.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw więc aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na pudełku
  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…

Leave a comment

Go to Top