Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dlaczego warto postawić na zestawy prezentowe z polskimi produktami?

Każdy z nas ceni sobie polskość i polskie produkty. Większość z nas uważa, że są wręcz najlepsze. Jakość składników, serce wkładane w każdy wytwór, to wszystko łączą w jedną całość polskie manufaktury słodyczy oraz alkoholi kraftowych. Marka, która od dawna podbija serca Polaków to Piwnica Polska, która swoją jakością oraz smakiem skradła i nasze serca. W zestawach prezentowych z polskimi produktami na Boże Narodzenie 2022 znajdziecie najlepsze manufakturowe słodycze, przetwory, wino oraz kawę, produkty, które swoją wyjątkowość zawdzięczają najwyższej jakości składnikom oraz pasji tworzenia. Naszym celem jest zupełnie odmienić oblicze obdarowywania prezentami oraz wynieść je na zupełnie nowy, lepszy poziom.

Co składa się na zestawy prezentowe z polskimi produktami?

Nasze zestawy prezentowe z polskimi produktami zawierają istną esencję polskości jak i kultury międzynarodowej. Zestawy prezentowe zawierają produkty z manufaktury czekolady Piwnica Polska, która codziennie dogląda wszystkich procesów, aby finalny produkt był spełnieniem marzeń podniebienia. Tworzą nie tylko czekolady, ale również przepyszne praliny, które dosłownie potrafią swoim smakiem i zmysłowością przenieść do innej krainy. Systematycznie doglądane procesy produkcji miodu, gdzie pszczelarze są symbolem wielopokoleniowej polskiej tradycji, na której tak nam zależy. Nie tylko miód, ale również wszystkie przetwory są starannie tworzone od podstaw na ojczystej polskiej ziemi. Teraz pora na akcent międzynarodowy. Nasze zestawy prezentowe posiadają bazę z wyśmienitych win, pochodzących z Hiszpanii, czyli z miejsca, gdzie ilość uprawianych szczepów winogron liczy się w setkach. Piwnica Polska wybrała te najlepsze, aby stworzyć z sercem te idealnie wyselekcjonowane cztery różne wina. Wszystko po to, aby każdy mógł odnaleźć swoje miejsce w Piwnicy Polskiej, czyli ostoi polskości.

                        ZESTAW PREZENTOWY DESKA SMAKÓW

                ZESTAW PREZENTOWY JACK W TOWARZYSTWIE

                         ZESTAW PREZENTOWY BLACK SEVEN

Zestawy prezentowe z polskimi produktami dla pracowników

Prezenty kojarzą się nam z jednymi z najmilszych chwil w życiu. Dlaczego? To niewerbalne okazanie drugiej osobie jak wielce jest dla nas ważna. Bardzo często w taki sposób pokazujemy nasze uznanie i wdzięczność. Ta sama zasada tyczy się prowadzenia firmy. Dodatkowo prezenty w biznesie to element budowania pozytywnych relacji, a także kształtowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Co to oznacza w praktyce? Pracownicy, którzy otrzymują upominki z okazji, między innymi takich jak Boże Narodzenie, znacznie lepiej oceniają swojego pracodawcę, czują się o wiele bardziej docenieni i zmotywowani, a także lepiej odbierają natłok pracy związany z ciężkim, przedświątecznym okresem. Ujrzenie szczerego uśmiechu w podzięce za podarunek jest niebywałym doświadczeniem.

Często zastanawiamy się jak zbudować dobre relacje w firmie, właśnie taka okazja jak Boże Narodzenie 2022 jest wręcz sprawdzianem dla zespołu, czy wspólnymi siłami są w stanie przetrwać świąteczną gorączkę obowiązków. Zestawy prezentowe bezkompromisowo poprawiają efektywność pracy w firmie, ponieważ oddziałują na ludzki umysł poprzez dopływ endorfin, czyli hormonu szczęścia, co bardzo mocno przekłada się na wspomnianą efektywność.

Zestawy prezentowe z polskimi produktami dla pracowników są najkorzystniejszą formą premiowania! Dlaczego?

W przeciwieństwie do premii gotówkowej, obdarowują pracowników zestawami prezentowymi możemy odliczyć je od podatku. TAK! Nie dość, że pracownicy poczują się wyjątkowo docenieni za prace w ciężki okres przedświąteczny, to dla pracodawcy jest to ogromna oszczędność kosztów, więc dlaczego by nie skorzystać?

PERSONALIZOWANE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022

Możesz sprawić, że zestawy prezentowe na Boże Narodzenie 2022 dla pracowników zdalnych, będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia projektu, który zostanie umieszczony na opakowaniu, na wstążce czy naklejce. Dosłownie Twoje marzenie w dowolnym formacie, ponieważ w naszej ofercie dostępne jest również stworzenie dowolnej grafiki zależnie od potrzeb!

Spersonalizowany upominek zyskuje na wartości oraz może bardziej wyrazić nasze intencje. Wysokiej jakości nadruk jest lekko wypukły oraz błyszczący, a to wszystko możliwe dzięki najwyższej technologii nadruku UV. Pięknie mieniąca się personalizacja, nada prezentowi niepowtarzalnej formy, która sprawi zachwyt oraz uśmiech na twarzy każdego pracownika.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw , aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…

   GALERIA PERSONALIZACJI

CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT NA BOŻE NARODZENIE 2022 dla pracowników zdalnych? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA BOŻE NARODZENIE 2022, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

Leave a comment

0.0/5

Go to Top