Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Welcome Pack na start dla pracownika

dobry start dla pracownika z welcome pack

Prawie każdy z nas wie, jak ważny jest dobry start dla pracownika. Właśnie dlatego, aby umilić ten ciężki, początkowy czas w nowej firmie stworzyliśmy specjalną linię zestawów prezentowych Welcome Pack. Początki bywają trudne, lecz dla pracownika, który zostaje miło przyjęty do firmy ten czas jest o wiele przyjemniejszy. Nowe miejsce pracy, nowe otoczenie, nowe znajomości, to może być przytłaczające, a Welcome Pack dla pracownika rozwiewa wszystkie wątpliwości.

ZESTAW PREZENTOWY WELCOME PACK BLUE ZAWIERA:

– Niebieska Torba Bawełniana

– Kawa Ziarnista, Piwnica Polska 90g

– Zestaw Niebieskich Długopisów

– Kubek Porcelanowy z Kredową Teksturą 200ml

– Lindt Lindor Baton Dark 38g

– Notes ze Sztywną Okładką, A6

– Pierniki Nadziewane w Białej Czekoladzie z Czarną Porzeczką 150g

– Zamykane Pudełko Eko z Wypełnieniem

Dla pracownika to coś więcej niż prezent…

Dla pracownika to coś więcej niż prezent, dlaczego? 

Dawanie prezentów to niewerbalne okazanie drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Bardzo często w taki sposób pokazujemy nasze uznanie i wdzięczność. Ta sama zasada tyczy się nowego pracownika w firmie. Prezenty w biznesie to element budowania pozytywnych relacji, a także kształtowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Co to oznacza w praktyce? Pracownicy, którzy otrzymują upominki już na starcie czują, że coś znaczą. Znacznie lepiej oceniają swojego nowego pracodawcę. Czują się o wiele bardziej zmotywowani, ponieważ coś dostając, chcą odwdzięczyć się swoją pracą.  Szczery uśmiech w podzięce za podarunek jest niebywałym doświadczeniem.

ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW SĄ NAJKORZYSTNIEJSZĄ FORMĄ PREMIOWANIA! DLACZEGO?

W przeciwieństwie do premii gotówkowej, obdarowują pracowników zestawami prezentowymi możemy odliczyć je od podatku. TAK! Nie dość, że pracownicy poczują się wyjątkowo docenieni za prace, to dla pracodawcy jest to ogromna oszczędność kosztów, więc dlaczego by nie skorzystać?

ZESTAW PREZENTOWY WELCOME PACK ECO ZAWIERA:

– Torba Bawełniana Ecru

– Czekolada Merci o Smaku Kawowo-Kremowym 100g

– Kawa Ziarnista Piwnica Polska 90g

– Szklana Butelka 650ml

– Sztućce Bambusowe

– Notatnik z Recyklingu

– Zestaw Bambusowych Długopisów

– Zamykane Pudełko Eko z Wypełnieniem

PERSONALIZOWANE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIka Welcomepack

Możesz sprawić, że zestawy prezentowe na Welcome Pack dla pracownika, będą jeszcze bardziej wyjątkowe i niepowtarzalne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu ustalenia projektu, który zostanie umieszczony na opakowaniu, na wstążce, naklejce, czy na którymś z komponentów zestawu. Dosłownie Twoje marzenie w dowolnym formacie, ponieważ w naszej ofercie dostępne jest również stworzenie dowolnej grafiki zależnie od potrzeb!

Spersonalizowany upominek zyskuje na wartości oraz może bardziej wyrazić nasze intencje. Wysokiej jakości nadruk jest lekko wypukły oraz błyszczący, a to wszystko możliwe dzięki najwyższej technologii nadruku UV. Pięknie mieniąca się personalizacja, nada prezentowi niepowtarzalnej formy, która sprawi zachwyt oraz uśmiech na twarzy każdego pracownika.

Spersonalizowany zestaw prezentowy to aktualnie najgorętszy trend w kategorii świątecznych prezentów. Zestaw Upominkowy z wyjątkowym hasłem, logotypem, czymś co jest znakiem dodatkowej intencji obdarowującego i sprawia, że obdarowywana osoba czuje się ważna i wyjątkowa. Spersonalizowany zestaw prezentowy także wygląda drożej, bardziej elegancko, po prostu zyskuje na wartości i przemyca dodatkową wartość emocjonalną.

Spraw , aby Twój zestaw prezentowy był nośnikiem dobrej energii i dodaj do niego coś od siebie!

Oferujemy także dołączenie do zestawu liściku z Twoim tekstem.

  • Twoje logo na wstążce
  • Twoje logo na naklejce
  • Twoje marzenie w wybranym formacie…

ZESTAW PREZENTOWY WELCOME PACK RED ZAWIERA:

– Czerwona Torba Bawełniana

– Czekolada Ciemna Toblerone 100g

– Serduszka Toruńskie w Czekoladzie 144g

– Bambusowa Podstawka na Telefon

– Cukierki Krówki Piwnica Polska 2szt.

– Kubek Czerwony z Łyżeczką 300ml

– Notatnik z Recyklingu z Długopisem

– Zamykane Pudełko Eko z Wypełnieniem

CZY ISTNIEJE IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT dla pracownika? ZDECYDOWANIE TAK I Z POMOCĄ PRZYCHODZI NASZA OFERTA PREZENTUJEMYLEPIEJ.PL. W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM MOŻNA ZNALEŹĆ PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW NA każdą okazję, ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I DLA MĘŻCZYZN, IDEALNIE DOBRANE, W KONKRETNEJ KATEGORII CENOWEJ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Zobacz również:

Leave a comment

0.0/5

Go to Top